Rating:
100 % of 100

Trenerio kursai: Blakstienų ir antakių laminavimas

Nuo 249,00 €
499,00 €
2 dienos
- +
Laisvų vietų - 0

Prekė išparduota

Atlieki blasktienų bei antakių laminavimą? Nori pradėti naują karjeros etapą, apmokant kitus, bei pasidalinti savo žiniomis? Tuomet šie kursai- kaip tik Tau. Kursus sudaro dvi dienos. Pirmą dieną stebėsite dėstytoją: išmokysime, kaip efektyviai perteikti žinias teorijos ir praktikos metu, apmokyti pradedančiuosius saugiai ir taisyklingai atlikti antakių ir blasktienų laminavimo procedūrą pagal planą. Antros dienos metu kursus vesite Jūs, su dėstytojos priežiūra bei patarimais. Baigus kursus, gausite paruoštas skaidres ir išskirtinę nuolaidą priemonių rinkiniams, naudojimui savo būsimų mokymų metu.

Dėmesio! Kursai elektroninėje parduotuvėje perkami atskirai nuo prekių, dėl to jei prekių krepšelyje turite ir kursų produktą, ir prekę, vienas iš jų bus pašalintas iš krepšelio.

Laminavimas - tai procedūra, kuri suteikia blakstienoms riestumo, tankumo ir ilgumo ir išraiškingumo; išlaiko antakių formą ir atstato plaukelius- maitina blakstienas ir antakius baltymais, vitaminais, mikroelementais ir keratinu. Šių komponentų pagalba plaukeliai auga greičiau ir tampa sveikesni. Po procedūros, specialių priemonių dėka, yra lengviau išlaikyti antakių formą ir susitvarkyti su nepaklusniais plaukeliais. Antakių ir blakstienų laminavimas tinkamas ne tik vešlių antakių ir blakstienų savininkėms, bet ir turinčioms silpnus, nualintus, nepaklusnius antakius ar blakstienas.

Blakstienų ir antakių laminavimo kursus sudaro teorija ir praktika ant modelio.

Blakstienų laminavimo teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Procedūros eiga

 • Kontraindikacijomis

 • Alerginėmis reakcijomis

 • Higienos normomis

 • Darbo vietos pasiruošimu

 • Dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis

 • Silikonių padelių palyginimais

 • Cheminio rietimo ir laminavimo panašumais ir skirtumais

 • Blakstienų dažymo procedūros eiga.

Praktikos metu gyvai stebėsite, kaip dėstytoja atlieka blakstienų laminavimo procedūrą. Parodysime, kaip efektyviai nufotografuoti atliktą laminavimą. Išmokysime saugiai dirbti su blakstienų laminavimo priemonėmis, nesukeliant klientui diskomforto, bei įvertinti blakstienų būklę. Sužinosite faktorius, lemiančius procedūros kokybę. Išmokysime, kaip taisyklingai parinkti tinkamą silikoninį padelį klientei. Išmokysime, kaip atlikti blakstienų dažymą. Su dėstytojos priežiūra mokiniai atliks blakstienų laminavimo procedūrą realiam žmogui. 

Antakių laminavimo teorijos metu sužinosite:

 • Kokiems antakiams yra tinkamas laminavimas

 • Kaip pasiruošti procedūrai

 • Procedūros eiga

 • Plauko struktūra

 • Kontraindikacijos

 • Dažniausiai pasitaikančios klaidos

 • Efektas po procedūros

 • Priežiūra po procedūros

 • Antakių dažymas

 • Laminavimo priemonės ir jų ekspozicija.

Praktikos metu gyvai stebėsite, kaip dėstytoja atlieka antakių laminavimo procedūrą. Po to mokiniai atliks antakių laminavimo procedūrą realiam žmogui.

Kursų metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis medžiagomis.

Baigus kursus įteikiame oficialų sertifikatą lietuvių / anglų kalba
Treneriams suteikiame išskirtinę nuolaidą priemonių rinkiniams, kuriuos galite siūlyti savo mokiniams. Taip pat nuolatinę nuolaidos kortelę visam Belamu produktų asortimentui.
Priemones galite įsigyti iškart po kursų arba vėliau
Suteikiame spausdintą teorinę medžiagą bei skaidres 
Pabaigus kursus, toliau konsultuojame (iškilus bet kokiems klausimams).

Vietų skaičius ribotas, dėl to rekomenduojame registruotis iš anksto (bent likus dviems savaitėms iki kursų dienos). Registracija patvirtinama tik pervedus avansą (pusė kursų kainos). Likusią sumą mokėsite kursų dieną, prieš prasidedant mokymams. 

 

1 diena - kursus veda dėstytoja kartu su mokine:

9:30-10:00 Teorija


10:00-11:30 Dėstytojos atliekamas blakstienų laminavimas


11:30-13:00 Mokinių atliekamas blakstienų laminavimas


13:00-13:30 Pertrauka

13:30-14:00 Teorija

14:00-15:00 Dėstytojos atliekamas antakių laminavimas

15:00-16:00 Mokinių atliekamas antakių laminavimas

16:00-16:15 Darbo užbaigimas, diplomų įteikimas

 

2 diena - kursus veda mokinė su dėstytojos priežiūra: 

9:30-10:00 Teorija


10:00-11:30 Dėstytojos atliekamas blakstienų laminavimas


11:30-13:00 Mokinių atliekamas blakstienų laminavimas


13:00-13:30 Pertrauka

13:30-14:00 Teorija

14:00-15:00 Dėstytojos atliekamas antakių laminavimas

15:00-16:00 Mokinių atliekamas antakių laminavimas

16:00-16:15 Darbo užbaigimas, diplomų įteikimas.

 

Kaune- Veronika Kukanauzienė - blakstienų ir antakių laminavimo, depiliacijos vašku/cukrumi meistrė. Nuolat tobulinanti savo žinias seminaruose, grožio parodose ir išbandžiusi galybę skirtingų procedūrai skirtų priemonių. Siekianti savo žiniomis pasidalinti su būsimais grožio specialistais. "Gražinu merginas atlikdama blakstienų laminavimą ir depiliaciją vašku/cukraus pasta. Mano kredo: kliento sveikata ir grožis. Procedūras atlieku kruopščiai, kokybiškai. Dirbu su profesionaliomis priemonėmis (Xanitalia, Belamu, Permania). Mokau merginas kaip taisyklingai atlikti blakstienų laminavimo procedūrą. Taip pat mokau merginas kaip kokybiškai atlikti viso kūno depiliaciją vašku."

Vilniuje: Karina - blakstienų priauginimo ir laminavimo, antakių dizaino dėstytoja. Karjerą pradėjo nuo manikiūro, per ilgą laiką grožio srityje sukaupė didelį patirties bagažą. Dėsto nuo 2017 m. Dėstytoja mokinių gerbiama už savo preciziškumą ir draugiškumą.

Grupiniai
Rating:
100 % of 100

Pirkėjų atsiliepimai