Prekių atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje arba Kaune - nemokamas

 

Vilniuje adresu Vašingtono a. 1 (įėjimas iš Lukiškių g. pusės, priešais Finansų ministeriją, I aukštas). Darbo laikas I-V 8.30-17.00 val.
Kaune adresu Savanorių pr. 104 (I aukštas). Darbo laikas I-V 8.30-17.00 val. Atsiskaityti už prekes parduotuvėse galite grynaisiais arba banko kortele.

 

 

Siuntimas paštu - 1.99 €. Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas

 

 Pristatymas į pašto skyrių per 1-2 darbo dienas. Paštu siunčiamos siuntos pristatomos į artimiausią paštą pagal jūsų užsakymo informacijoje nurodytą adresą.

 

 

Siuntimas paštomatu - 2.19 €. Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas

 

Pristatymas į paštomatą per 1-2 darbo dienas. 95 proc. atvejų užsakymus atliktus darbo dienomis iki 13 val. (arba jeigu užsakymas atliktas šventinę dieną ar savaitgalį, tuomet artimiausią darbo dieną) išsiunčiame tą pačią dieną ir įprastomis sąlygomis į paštomatą siunta pristatymo jau kitos dienos ryte.

 

 

Siuntimas kurjeriu - 2.99 €. Perkant už 49 € ir daugiau - nemokamas

 

Pristatymas nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. 95 proc. atvejų užsakymus atliktus darbo dienomis iki 13 val. (arba jeigu užsakymas atliktas šventinę dieną ar savaitgalį, tuomet artimiausią darbo dieną) išsiunčiame tą pačią dieną ir įprastomis sąlygomis kurjeris siuntą jūsų nurodytu adresu pristatys jau kitą dieną. Siuntos kurjeriais nepristatomos savaitgaliais ir nedarbo dienomis.

 

Siuntimas į užsienį paštu - 3.99 €

 

Perkant už 230 € ir daugiau - nemokamas. Pristatymas per 4 - 15 darbo dienas

 

5. Prekių pristatymas

5.1. Pirkėjas, atlikdamas užsakymą, turi pateikti tikslų prekių pristatymo adresą. Už prekių pristatymą gali būti taikomas papildomas mokestis, pridedamas prie prekių krepšelio kainos, nurodytas Internetinės parduotuvės skiltyje Pristatymas ir galiojantis prekių užsakymo pateikimo momentu. Prekių pristatymo mokestis gali būti tiek fiksuotas, tiek priklausantis nuo Pirkėjo užsakytų prekių vertės, prekių svorio, dydžio, pristatymo adreso ir/-ar kitų parametrų.

5.1. Prekės Pirkėjui pristatomos vienu iš užsakymo metu pasirinktu būdų:

5.1.1. kurjeriu Pirkėjo užsakymo metu nurodytu pristatymo adresu;

5.1.2. į Pirkėjo užsakymo metu pasirinktą siuntų savitarnos terminalą;

5.1.3. Lietuvos paštu Pirkėjo užsakymo metu nurodytu adresu arba į pašto skyrių.

5.1.4. Į Pirkėjo užsakymo metu pasirinktą Pardavėjo parduotuvę.

5.2. Prekių pristatymas kurjeriu

5.2.1. Priimdamas Prekes, Pirkėjas privalo kartu su Kurjeriu patikrinti, ar jam perduodama siunta yra nepažeista. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas turi teisę siuntos nepriimti. Tokiu atveju kurjerių paslaugas teikiančios organizacijos atstovas kartu su Pirkėju ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, pateikiamą kurjerių paslaugas teikiančios organizacijos atstovo, kuriame nurodo rastus pažeidimus., bei pasirašyti Prekių priėmimo – perdavimo dokumentą ar patvirtinti prekių priėmimą kitais, Kurjerio rekomenduojamais būdais. Po dokumento pasirašymo ar kitokio Prekių priėmimo – perdavimo patvirtinimo laikoma, kad Prekės buvo perduotos Pirkėjui tinkamos būklės ir be pažeidimų.

5.2.2. Pristačius ir perdavus Prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar Prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs Prekes nurodytu adresu.

5.2.2. Nuosavybės teisė į Prekę pereina Pirkėjui nuo momento, kai kurjeris perduoda prekes Pirkėjui. Prekių atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika pereina Pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus kurjerį, priima prekes.

5.3. Prekių pristatymas į siuntų savitarnos terminalą

5.4. Prekių pristatymas Lietuvos paštu Lietuvoje

5.5. Prekių pristatymas į parduotuvę

5.6. Pardavėjas pristato prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momento. Prekių pristatymo terminas gali keistis dėl 3.6. papunktyje išvardintų aplinkybių.

5.7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu Prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės, įskaitant netikslių, netikslių pristatymo duomenų pateikimą, arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių ir (ar) dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių.

5.8. Pirkėjas per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių pristatymo momento privalo patikrinti Prekių pakuotes, kiekį, kokybę, asortimentą, komplektiškumą ir komplektaciją. Pirkėjui per nurodytą terminą neįvykdžius šios pareigos ir nepareiškus Pardavėjui pretenzijų, laikoma, kad Prekių pakuotės yra tinkamos, o kiekis, kokybė, asortimentas, komplektiškumas ir komplektacija atitinka Sutarties sąlygas.

5.9. Pardavėjas nėra atsakingas už Užsakymo pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės.