Apie mus

Apie mus

Belamu (senasis vardas Priaugink.lt) - tai nuo 2011 metų veikianti lietuviška grožio priemonių internetinė parduotuvė bei fizinės parduotuvės su grožio paslaugų mokymo centrais Vilniuje ir Kaune.

Trumpa istorija

Priaugink.lt atsirado ir išaugo kaip nepakeičiamas partneris blakstienų priauginimo priemonių srityje, kurio internetinėje parduotuvėje buvo galima rasti kokybiškų ir patikimų blakstienų priauginimo priemonių, kurių iki tol Lietuvoje labai trūko, o kaina neatitikdavo kokybės. Taip Priaugink.lt tapo vardu, reiškiančiu profesionalias grožio priemones patraukliomis kainomis.

Bėgant laikui, Priaugink.lt asortimentas išaugo dešimtimis kartų ir išsiplėtė į daugelį kitų grožio priemonių bei procedūrų, buvo atidarytos naujos parduotuvės, įkurtos grožio procedūrų mokyklos. Priaugink.lt vardas tapo per ankštas smarkiai išaugusiam prekių pasirinkimui bei norui klientams tapti kasdieniu grožio partneriu. Todėl Priaugink.lt 2020 metais atsinaujina ir tampa Belamu - tavo grožio partneriu.

Belamu šiandien

Esame sukaupę didelę patirtį grožio procedūrų srityje, todėl žinome, jog siekiant estetiško rezultato, pateisinančio lūkesčius ir viltis - kiekviena detalė yra svarbi. Procesas yra svarbus. Išsami informacija apie kiekvieną procedūros ir priemonės subtilybę yra svarbi. Todėl daugelis produktų linijų yra daug kartų išbandytos įvairiausiomis aplinkybėmis, sulaukta daugybės klientų atsiliepimų ir įvertinimų, tobulinta, ir plėsta informacija apie kiekvieną priemonę. Tam, kad būtume tikri, jog grožio rezultatus galėsite kontroliuoti.

Atsinaujinusioje Belamu interneto parduotuvėje jūsų laukiantis produktų pasirinkimas - tai tūkstančiai skirtingų grožio priemonių, nuo depiliacijos vašku kursų iki priemonių plaukų dažymui namuose. Nuo profesionalių produktų asortimento dideliam grožio salonui iki mėgstamos antakių priežiūros priemonės, įsigyjamos kartą per mėnesį. Nuolaidos ir išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams. Belamu yra pažadas išpildyti visus šiuos lūkesčius.

Gero apsipirkimo linkėdamas,