Elektroninė bankininkystė

 

Pasirinkus apmokėjimą per Paysera elektroninės bankininkystės sistemą, būsite nukreipti į saugaus atsiskaitymo puslapį, kuriame pasirinkus savo mokėjimą įstaigą, galėsite greitai, saugiai ir paprastai apmokėti už užsakymą internetinėje parduotuvėje.

 


Apmokėjimas atsiimant prekes parduotuvėse Vilniuje arba Kaune

 

Vilniuje adresu Vašingtono a. 1 (įėjimas iš Lukiškių g. pusės, priešais Finansų ministeriją, I aukštas). Darbo laikas I-V 8.30-17.00 val.
Kaune adresu Savanorių pr. 104 (I aukštas). Darbo laikas I-V 8.30-17.00 val. Atsiskaityti už prekes parduotuvėse galite grynaisiais arba banko kortele.

 


Apmokėjimas LP Express paštomate arba apmokėjimas kurjeriui

 

Už užsakymą galite apmokėti paštomate bankine kortele atsiimant siuntą, arba bankine kortele ar grynaisiais pinigais kurjeriui siuntos pristatymo metu. Norint naudotis šiuo apmokėjimo būdu, turite būti registruotas internetinės parduotuvės klientas bei prisijungęs prie savo paskyros užsakymo atlikimo metu. Naujo kliento registracija: https://www.belamu.lt/customer/account/create/

 

 

Atsiskaitymas internetine mokėjimo sistema - Paypal

 

Pasirinkus apmokėjimą PayPal, jus nukreips į Paypal apmokėjimo formą. Joje suvedus savo Paypal sąskaitos duomenis ir patvirtinus mokėjimą, pinigai nukeliaus iškart. Šis mokėjimo būdas tinka tik tuomet, jeigu esate užsiregistravę Paypal sistemoje.

Bankinis pavedimas

 

Pasirinkus apmokėti banko pavedimu, po paskutinio užsakymo patvirtinimo žingsnio jums bus pateikti banko sąskaitos duomenys reikalingi bankiniam apmokėjimui. Taip pat bus nurodytas ir užsakymo numeris, kurį yra reikalinga įrašyti į mokėjimo paskirtį. Tokią pat informaciją laišku gausite ir į savo elektroninį paštą. Tuomet naudodami elektroninės bankininkystės sistema ar nuvykę į banko skyrių, galėsite apmokėti už užsakytas prekes.

DĖMESIO! Pasirinkus apmokėjimą bankiniu pavedimu, į elektroninės bankininkystės sistemą jūsų tiesiogiai nenukreips. Prie jos prisijungti ir pavedimą atlikti turėsite savarankiškai. Pasirinkus Paysera elektroninės bankininnkystės sistemą jus nukreips į pasirinktą apmokėjimo būdą.


Tarptautinis bankinis pavedimas (iš užsienio banko sąskaitos)

 

Tarptautiniam banko pavedimui Jums reikės šių duomenų:

Bank: „Swedbank“, AB
Bank address: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lithuania
Bank code: 73000
SWIFT code: HABALT22
Account for payment: LT457300010139663726
Beneficiary: UAB KARIBUS
Beneficiary Code (Company Code): 303341682
Benificiary address: Algirdo g. 85-34, LT-02100 Vilnius LITHUANIA