Naujienos

Naujienos

 1. Šilkinės plaukų gumytės ir jų nauda plaukams

  Šilkinės plaukų gumytės neapsiriboja Jūsų išvaizdos gražinimu. Grynas Mulberry šilkas turi lygią ir minkštą tekstūrą, kuri yra švelni liesti ir saugi plaukams.

 2. Plaukų tiesinimas keratinu: ką svarbu žinoti?

  Plaukų tiesinimo keratinu procedūra labai naudingas tiems, kurie nori ilgalaikių tiesių, lygių plaukų. Tačiau ar tai tikrai tinka Jūsų plaukams? 

 3. Grožio dovanos artimiesiems - kaip išsirinkti?

  Grožio dovanos artimiesiems - kaip išsirinkti?

 4. Kaip padėti plaukams augti greičiau, kad jie būtų ilgesni ir stipresni?

  Pasak ekspertų, šie įvairiapusiai plaukų priežiūros patarimai iš tikrųjų veikia ir padeda greičiau užsiauginti ilgus, stiprius ir sveikus plaukus.

 5. Viskas, ką turite žinoti prieš prisiauginant blakstienas

  Jei Jūsų svajonė yra pabusti su ilgomis, pilnomis ir tamsiomis blakstienomis - ilgalaikis blakstienų priauginimas gali tikti kaip tik Jums. Ką būtent reikia žinoti ir apsvarstyti, prieš darantis šią procedūrą?

 6. Henna antakių dažymas - ką svarbu žinoti?

  Naudodami henna antakių dažus galite nudažyti antakius visiškai natūraliu būdu, kad jie kasdien atrodytų puikiai. Ką, anot ekspertų, reikia žinoti apie henna antakių dažus prieš dažantis?

 7. Ką turite žinoti apie plaukelių šalinimą vašku?

  Depiliacija vašku tikrai nėra tik uždėta ir nuplėšta juostelė. Visa tai yra proceso dalis, tačiau taip pat yra labai svarbu žinoti, kaip tinkamai pasirūpinti oda prieš ir po depiliacijos bei išsirinkti sau tinkamą vašką.

 8. Plaukų kutikulės - kas tai, ir kaip jas apsaugoti?

  Plaukų kutikulės yra vienas iš svarbiausių plauko struktūros elementų. Tam, kad plaukai atrodytų sveiki ir gražūs, turite jomis pasirūpinti.

 9. Viskas ką turite žinoti apie blakstienų serumus

  Blakstienų serumas žada ilgesnes, tankesnes ir pilnesnes blakstienas nenaudojant blakstienų tušo. Tačiau ar šie serumai tikrai veikia ir kokia formulė geriausia? 

 10. Depiliacija sau: kaip atlikti ir ką žinoti?

  Kodėl geriau plaukelius depiliuoti vašku, nei skusti, ir kaip saugiai bei veiksmingai atlikti kūno depiliaciją? Naudingi patarimai, kuriuos verta žinoti.

Posts loader