Naujienos

Naujienos

 1. Blakstienų laminavimas - ar tai verta ir ko tikėtis iš procedūros?

  Blakstienų laminavimas – procedūra, kurios dėka blakstienos vizualiai tampa ilgesnės, tamsesnės ir riestesnės. Jeigu svajojate tai išbandyti, skaitykite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus.

 2. Vitaminas C veido priežiūroje: 6 priežastys, kodėl verta jį naudoti

  Vitaminas C yra vienas iš labiausiai ištirtų odos priežiūros ingredientų. Šio vitamino produktai, serumai ir drėkikliai, gali padėti papildyti odą, todėl oda tampa stangresnė ir skaistesnė bei tolygesnė.

 3. 10 būdų, kaip stilizuoti plaukus su lankeliu

  Plaukų lankelis yra puikus būdas bet kokiai šukuosenai suteikti charakterio. Paruošėme Jums 10 skirtingų šukuosenų nešiojimo būdų, kuriuos puikiai papildys šis klasikinis plaukų aksesuaras.

 4. Permanentinis makiažas: pliusai ir minusai

  Permanentinis makiažas garsėja puikiai rezultatais. Jei svarstote galimybę pasidaryti ilgalaikį antakių, akių vokų ar lūpų makiažą, privalumų ir trūkumų sąrašas padės Jums apsispręsti.

 5. Depiliacija vašku ir cukrumi: ką rinktis?

  Pats laikas pasiruošti vasarai ir pasirūpinti tinkamomis plaukų šalinimo priemonėmis. Tačiau ką rinktis depiliacijos procedūrai: cukraus pasta ar vaškas – kuris yra geriausias?

 6. Retinolis veido priežiūroje: 6 priežastys, kodėl verta jį naudoti

  Tikriausiai girdėjote, kad retinolis lėtina odos senėjimą ir naikina raukšles. Tiesa ta, kad jo dermatologinė nauda yra kur kas platesnė. Tad kodėl jį verta įtraukti į savo odos priežiūrą?

 7. 2023 metų manikiūro tendencijos

  Su kiekvienais naujais metais ateina naujos manikiūro tendencijos. Tad kokie nagai 2023 metais bus matomi ant raudonųjų kilimų, socialinėje erdvėje ir žurnalų viršeliuose?

 8. Plaukų atstatymas: K18 ir Olaplex - ką rinktis?

  Ieškote veiksmingos plaukų atstatymo - gydymo priemonės? Jums padės dviejų populiariausių prekinių ženklų produktai: K18 ir Olaplex. Kurią priemonę verčiau rinktis?

 9. 2023 metų antakių tendencijos

  Antakių tendencijos - viena iš labiausiai besikeičiančių grožio sričių. Bėgant metams galima pamatyti įvairiausių formų, storių ir spalvų antakius. Tad ko tikėtis 2023 metais?

 10. Celiulitas - kokios atsiradimo priežastys ir kaip jį sumažinti?

  Daugelis moterų tam tikru savo gyvenimo momentu gali patirti celiulitą dėl daugelio veiksnių. Laimei jį galima lengvai sumažinti atliekant anticeliulitinį kūno įvyniojimą.

Posts loader