Naujienos

Naujienos

 1. Kalėdinės dovanos nuo Belamu

  Gauk Kalėdinių dovanų iš Belamu!

 2. Ieškome makiažo dėstytojos!

  Belamu ieško makiažo dėstytojų Formalaus švietimo programoms Vilniaus ir Kauno miestuose!

 3. Plaukų segtukai žnyplės: 7 šiuolaikiški ir lengvi jų dėvėjimo būdai

  Nesvarbu, ar norite patobulinti savo kasdienį darbo įvaizdį, ar bandote atrodyti elegantiškiau keliaudama, žnyplių segtukai yra paprastas ir patodus būdas stilizuoti plaukus.

 4. 2023 rudens spalvų paletės tendencija makiaže

  Rudens spalvos leidžia įsijausti į šio metų laiko magiją ir įnešti į kasdienį įvaizdį rudens žavesio. Nesvarbu, ar Jums labiau patinka subtili išvaizda, ar drąsūs pareiškimai, rudens paletė turi kažką kiekvienam.

 5. 7 patarimai, kaip prižiūrėti paakių odą, kad ji išliktų sveika ir apsaugota nuo senėjimo

  Nesvarbu kiek jums metų, niekada nėra per anksti ar per vėlu suteikti savo paakiams puoselėjančią priežiūrą. Šiame straipsnyje pateikiame keletą lengvai įgyvendinamų patarimų.

 6. Plaukų dažymas namuose: viskas, ką reikia žinoti apie plaukų dažus, jų rūšis ir naudojimą

  Nors lankymasis salone profesionaliam plaukų dažymui yra populiarus pasirinkimas, dažymas namuose gali būti patogesnis ir ekonomiškesnis.

 7. Skysta, mineralinė, kompaktinė pudros: savybės ir kaip naudoti?

  Pasirinkimas tarp skystos, mineralinės ir kompaktinės pudros gali būti sunkus, tačiau kiekviena iš šių pudrų rūšių turi savo unikalias savybes, leidžiančias pasiekti tobulą makiažą.

 8. 5 lūpų dažų rūšys lengvam ir greitam makiažui

  Nors gali tekti rinktis iš šimtų ar net tūkstančių lūpų dažų atspalvių, formulių ir tekstūrų, visi gali rasti sau tinkančius lūpų dažus, kad Jūsų kasdienis makiažas būtų dar lengvesnis ir greitesnis.

 9. Kaip išsirinkti sau tinkamą makiažo pagrindo spalvą?

  Norite atrasti tobulai Jums tinkančią makiažo pagrindo spalvą? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip pasirinkti pagrindo spalvą, puikiai derančią su Jūsų odos tonu ir atspalviu.

Posts loader