Grupėje
Rating:
100 % of 100

Seminaras: blakstienų ir antakių laminavimas

Nuo 29,00 €
29,00 €
1 dienos
- +
Laisvų vietų - 0

Prekė išparduota

​Planuoji eiti į blakstienų/ antakių laminavimo kursus? O galbūt jau atlieki laminavimo procedūrą? Kviečiame į laminavimo seminarą Vilniuje arba Kaune!

Šis seminaras tinkamas tiek planuojančioms, pradedančiosioms, tiek jau dirbančioms meistrėms. Seminaro metu- didelė nuolaida Belamu laminavimo produkcijai!

Seminaro planas:

Belamu laminavimo sistemos pristatymas

Dėstytojos atliekamas parodomasis laminavimas

Sertifikatų įteikimas.

 

Kuo naudingas šis seminaras?

Sužinosite apie laminavimo priemones (įrankiai, klijai, padeliai)

Sužinosite blakstienų cheminio rietimo ir blakstienų laminavimo procedūrų panašumus ir skirtumus

Sužinosite, ar galima atlikti antakių laminavimą su blakstienų laminavimui skirtomis priemonėmis

Sužinosite, ar galima pačiai sau pasidaryti antakių/ blakstienų laminavimą Išgirsite apie Belamu laminavimo priemones ir jų ypatybes.

Stebėsite profesionalės atliekamą laminavimą.

 

Seminaro kaina: 29 eur. 

Seminaras vyks nuo 10.00 iki 13.30 val.

Vilniuje: Karina Š. - blakstienų priauginimo ir laminavimo, antakių dizaino dėstytoja. Pradėjo nuo manikiūro, per ilgą laiką grožio srityje pabaigė itin daug mokymų, sukaupė didelį patirties bagažą. Dėsto nuo 2017-tų.

 

Kaune: Veronika Kukanauzienė - blakstienų ir antakių laminavimo, depiliacijos vašku/cukrumi meistrė. Nuolat tobulinanti savo žinias seminaruose, grožio parodose ir išbandžiusi galybę skirtingų procedūrai skirtų priemonių. Siekianti savo žiniomis pasidalinti su būsimais grožio specialistais.

"Gražinu merginas atlikdama blakstienų laminavimą ir depiliaciją vašku/cukraus pasta. Mano kredo: kliento sveikata ir grožis. Procedūras atlieku kruopščiai, kokybiškai. Dirbu su profesionaliomis priemonėmis (Xanitalia, Belamu, Permania). Mokinu merginas kaip taisyklingai atlikti blakstienų laminavimo procedūrą. Taip pat mokinu merginas kaip kokybiškai atlikti viso kūno depiliaciją vašku."

 

Grupiniai
Rating:
100 % of 100

Pirkėjų atsiliepimai