Individualūs- 1 asmeniui
Rating:
100 % of 100

2 dienų Individualūs blakstienų priauginimo kursai Vilniuje/ Kaune

Nuo 169,00 €
339,00 €
2 dienos
- +
Laisvų vietų - 0

Prekė išparduota

Neturite jokios patirties blakstienų priauginime? Rinkitės dviejų dienų individualius kursus pradedantiesiems ir būkite užtikrinta, jog išmokysime kaip kokybiškai atlikti šią procedūrą! Dviejų dienų kursuose gausite trigubai daugiau praktikos nei vienos dienos kursuose- atliksite blakstienų priauginimą net trims skirtingiems modeliams. Individualūs kursai užtikrins 100% dėstytojos dėmesį tik Jums! Jei neturite jokios patirties blakstienų priauginime ir norite jaustis užtikrintai pradedant atlikti procedūrą- šie kursai kaip tik Jums!

Kas yra blakstienų priauginimas ir kaip jis atliekamas? Blakstienų priauginimas- tai kosmetinė procedūra, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduoja daugybė moterų: blakstienų priauginimas sukuria ilgesnių, riestesnių, tankesnių blakstienų efektą. Dėl milžniško šios procedūros populiarumo daug merginų ar moterų renkasi blakstienų priauginimo kursus. Pradedančiųjų kursuose nereikia jokios patirties nei priauginime, nei apskritai grožio procedūrose- svarbu, kad Jūsų regėjimas (ypač iš arti) būtų be sutrikimų (arba parinkti tinkami akiniai).

Blakstienų priauginimo efektas gali būti labai natūralus (kurio neįmanoma atskirti nuo padažytų tušu blakstienų) arba labai ryškus, net dramatiškas - viskas priklauso nuo klientės norų. Blakstienų priauginimas atliekamas dviem technikom- klasikinis (blakstienos klijuojamos viena dirbtinė ant vienos natūralios) arba volume (ant vienos natūralios blakstienos priklijuojamas dirbtinių blakstienų kuokštelis). Volume technikos mokytis rekomenduojama tik įgijus patirties su klasikiniu priauginimu, tačiau mūsų pradedančiųjų kursuose Jus taip pat supažindins su volume technika, ir atliksite hibridinį priauginimą: pradėsite nuo klasikos, o pabaigsite su jau paruoštais volume kuokšteliais.

Blakstienų priauginimo kursus sudaro teorija, praktika ant manekeno ir praktika ant modelių. Belamu programa registruota AIKOS neformaliojo švietimo registre.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Patyrę dėstytojai
 • Individualūs kursai užtikrins 100% dėstytojos dėmesį tik Jums
 • Konsultacijos iškilus bet kokiems klausimams po kursų: el.paštu, Facebook, ir telefonu.
 • Gausybė teigiamų atsiliepimų Facebook paskyroje

Klasikos (pradedančiųjų) teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Kliento konsultacija ir individualiu blakstienų parinkimu
 • Blakstienų klasifikacija ir priauginimo priemonėmis
 • Pasiruošimu procedūrai ir procedūros eiga
 • Blakstienų priauginimo technika
 • Blakstienų priauginimo korekcija - papildymu
 • Priaugintų blakstienų nuėmimu
 • Priaugintų blakstienų priežiūra
 • Volume technika ir kuokštelių priauginimu

Klasikos (pradedančiųjų) praktikos metu atliksite blakstienų priauginimo procedūrą ant dirbtinių blakstienų, o vėliau- ant realių modelio.
Procedūros metu atliksite klasikinį priauginimą bei dalinį volume technikos priauginimą su paruoštais volume kuokšteliais. Tai yra, atliksite šiuo metu itin populiarų hibridinį priauginimą. Išmokysime, kaip parinkti blakstienų ilgį ir riestumą bei modeliuoti akis (pritaikyti modeliavimo būdą pagal kliento akių formą).

 • Kursų metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis medžiagomis
 • Baigus kursus įteikiame oficialų sertifikatą lietuvių / anglų kalba
  Mokymų trukmė - 20 ak. val. (dvi dienos).
 • Mokiniams suteikiame nuolatinę nuolaidą priemonėms
 • Priemones galite įsigyti iškart po kursų arba vėliau
 • Suteikiame spausdintą teorinę medžiagą
 • Pabaigus kursus, toliau konsultuojame (iškilus bet kokiems klausimams)

Blakstienų priauginimo priemonių rinkiniai (neprivaloma)- apie 100 Eur (MIDI), 170 Eur (MAXI) 

Kursų planas: I diena:

9.30 - 11.30 val Teorija

11.30 - 13.00 val Praktika ant dirbtinių blakstienų

13.00 -14.00 val Pertrauka

14.00 -17.30 val Praktika ant realaus modelio

17.30-18.00 Darbo užbaigimas.

 

Kursų planas: II diena:

9.00-12.30 Praktika ant realaus modelio

12.30-13.30 Pertrauka

13.30-16.30 Praktika ant realaus modelio

16.30- 17.00 Darbo užbaigimas, diplomų įteikimas.

Patyrę dėstytojai: Kaune- Dovilė Vaškytė - mokinių numylėta dėstytoja, turinti daugiausiai teigiamų atsiliepimų mūsų Facebook paskyroje. Išbandanti visas blakstienų pasaulio naujoves, Dovilė praktiškai visą savo laiką skiria blakstienų priauginimo procedūrai. Belamu vedanti klasikinio, volume blakstienų priauginimo kursus, akies modeliavimo ir kuokštelio formavimo seminarus, Dovilė šio meno jau yra išmokiusi šimtus mokinių.

Vilniuje: Karina Š. - blakstienų priauginimo ir laminavimo, antakių dizaino dėstytoja. Pradėjo nuo manikiūro, per ilgą laiką grožio srityje pabaigė itin daug mokymų, sukaupė didelį patirties bagažą. Dėsto nuo 2017-tų.

Individualūs
Rating:
100 % of 100

Pirkėjų atsiliepimai