Grupiniai
Rating:
100 % of 100

Blakstienų stilistas (išplėstinis kursas, galimas finansavimas)

Nuo 275,00 €
550,00 €
- +
Laisvų vietų - 100

Prekė išparduota

Nori tapti blakstienų stilistu? Šie kursai kaip tik Tau! Išmokysime klasikinio bei volume blakstienų priauginimo ir blakstienų laminavimo ir dažymo. Blakstienų stilisto kursai trunka apie dvi savaites. Kursus sudaro 4 dienos mokymosi grupėje + savarankiškas darbas namuose (suteikiamas prisijungimas prie video kursų ir praktinė užduotis).

Galimas 100% Užimtumo tarnybos finansavimas (daugiau informacijos: Profesinis mokymas - Užimtumo tarnyba). Galite rinktis ir kitus modulinės profesinio mokymo programos modulius: – "Formaliojo mokymo programa: Rankų ir kojų priežiūra" ir "Formaliojo mokymo programa: Depiliacija".

Renkamos dieninės grupės: dvi savaitės, 2 kartai per savaitę grupėje ir savarankiškas darbas namuose video kursų metu, Vilniuje arba Kaune. Darbui namuose su online mokymais rekomenduojame įsigyti mini blakstienų priauginimo rinkinį (priemonės procedūrai suteikiamos tik darbui grupėje): Startinis blakstienų priauginimo rinkinys su praktinėmis blakstienomis.

Grupinių kursų metu išmokysime:

1 diena. Klasikinis blakstienų priauginimas

2 diena. Klasikinis blakstienų priauginimas

3 diena. Volume blakstienų priauginimas

4 diena. Blakstienų laminavimas.

Programos aprašymas: Asmuo gebės paaiškinti blakstienų priauginimo priemonių sudėtį, naudojimą ir parinkimą. Paaiškinti blakstienų priauginimo technologijas. Parinkti priemones priauginti blakstienas pagal planuojamą technologiją. Paruošti darbo vietą ir priemones blakstienoms priauginti pagal grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus. Priauginti blakstienas laikantis klasikinės, 2D–6D blakstienų priauginimo technologijų. Atlikti blakstienų cheminį rietimą (laminavimą) ir dažymą. Paaiškinti klientui, kaip prižiūrėti priaugintas blakstienas.

Gavus finansavimą iš Užimtumo tarnybos ir baigus kursus įteikiame oficialų Nacionalinės švietimo agentūros patvirtiną pažymėjimą (Negavus finansavimo- mokantis iš savų lėšų, įteikiamas AIKOS patvirtintas diplomas). Mokymų trukmė - grupėje 2 kartai per savaitę, viso (savarankiškas ir grupinis darbas) 5 kreditai, 110 ak. val. Mokiniams suteikiame nuolatinę nuolaidą priemonėms. Priemones sau galite įsigyti iškart po kursų arba vėliau. Suteikiame spausdintą teorinę medžiagą. Pabaigus kursus, toliau konsultuojame (iškilus bet kokiems klausimams).

Blakstienų priauginimo kursus sudaro teorija, praktika ant manekeno ir praktika ant modelio. Darbui namuose su online mokymais rekomenduojame įsigyti mini blakstienų priauginimo rinkinį: Startinis blakstienų priauginimo rinkinys su praktinėmis blakstienomis. Kursų metu gausite prisijungimą prie klasikinio priauginimo online kursų ir su šiuo rinkiniu atliksite užduotį namuose. Šias priemones taip pat galėsite naudoti savo būsimiems klientams. Kursų metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis medžiagomis darbui grupėje. 

1-2 diena: Mokymai grupėje. Klasikinės priauginimo technikos teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Kliento konsultacija ir individualiu blakstienų parinkimu
 • Blakstienų klasifikacija ir priauginimo priemonėmis
 • Pasiruošimu procedūrai ir procedūros eiga
 • Blakstienų priauginimo technika
 • Blakstienų priauginimo korekcija - papildymu
 • Priaugintų blakstienų nuėmimu
 • Priaugintų blakstienų priežiūra
 • Volume technika ir kuokštelių priauginimu

Klasikos (pradedančiųjų) praktikos metu atliksite klasikinio blakstienų priauginimo procedūrą ant dirbtinių blakstienų, o vėliau- ant tikrų klientų.

3 diena. Volume blakstienų priauginimo kursai. Volume 2-6D priauginimo technikos teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Kas yra Volume blakstienų priauginimo technika?
 • Taisyklingi/ netaisyklingi kuokšteliai
 • Volume pincetai
 • Kuokštelio formavimas
 • Merkimo į klijus metodai
 • Volume klijai ir jų skirtumai

Volume praktikos metu formuosite volume kuokštelius, o vėliau atliksite volume blakstienų priauginimo procedūrą ant tikro kliento.

4 diena. Blakstienų laminavimo kursai. Blakstienų laminavimo kursus sudaro teorija ir praktika ant modelio.
Blakstienų laminavimo teorijos metu būsite supažindinti su:

 • Procedūros eiga
 • Kontraindikacijomis
 • Alerginėmis reakcijomis
 • Higienos normomis
 • Darbo vietos pasiruošimu
 • Dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis
 • Silikonių padelių palyginimais
 • Cheminio rietimo ir laminavimo panašumais ir skirtumais
 • Blakstienų dažymo procedūros eiga.

Praktikos metu gyvai stebėsite, kaip dėstytoja atlieka blakstienų laminavimo procedūrą. Parodysime, kaip efektyviai nufotografuoti atliktą laminavimą. Išmokysime saugiai dirbti su blakstienų laminavimo priemonėmis, nesukeliant klientui diskomforto, bei įvertinti blakstienų būklę. Sužinosite faktorius, lemiančius procedūros kokybę. Išmokysime, kaip taisyklingai parinkti tinkamą silikoninį padelį klientei. Išmokysime, kaip atlikti blakstienų dažymą. Su dėstytojos priežiūra atliksite blakstienų laminavimo procedūrą realiam žmogui.

Laminavimas - tai procedūra, kuri suteikia blakstienoms riestumo, tankumo ir ilgumo ir išraiškingumo; primaitina blakstienas baltymais, vitaminais, mikroelementais ir keratinu. Šių komponentų pagalba plaukeliai auga greičiau ir tampa sveikesni. Blakstienų laminavimas tinkamas ne tik ilgų blakstienų savininkėms, bet ir turinčioms silpnas, nualintas, nepaklusnias blakstienas.

Kas yra blakstienų priauginimas ir kaip jis atliekamas? Blakstienų priauginimas- tai kosmetinė procedūra, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduoja daugybė moterų: blakstienų priauginimas sukuria ilgesnių, riestesnių, tankesnių blakstienų efektą. Dėl milžniško šios procedūros populiarumo daug merginų ar moterų renkasi blakstienų priauginimo kursus. Pradedančiųjų kursuose nereikia jokios patirties nei priauginime, nei apskritai grožio procedūrose- svarbu, kad Jūsų regėjimas (ypač iš arti) būtų be sutrikimų (arba parinkti tinkami akiniai).

Blakstienų priauginimo efektas gali būti labai natūralus (kurio neįmanoma atskirti nuo padažytų tušu blakstienų) arba labai ryškus, net dramatiškas - viskas priklauso nuo klientės norų. Blakstienų priauginimas atliekamas dviem technikom- klasikinis (blakstienos klijuojamos viena dirbtinė ant vienos natūralios) arba volume (ant vienos natūralios blakstienos priklijuojamas dirbtinių blakstienų kuokštelis). Volume technikos mokytis rekomenduojama tik įgijus patirties su klasikiniu priauginimu, tačiau mūsų pradedančiųjų kursuose Jus taip pat supažindins su volume technika, ir atliksite hibridinį priauginimą: pradėsite nuo klasikos, o pabaigsite su jau paruoštais volume kuokšteliais.

Informacija Užimtumo tarnybai: 

Modulis: Blakstienų priauginimas

Kodas: 310120003

Modulio LTKS lygis – III.

Mokymų trukmė: 5 kreditai, 110 ak. val., 2,8 sav.

Mokymų trukmė: 4 dienos grupėje (per dvi savaites) + savarankiškas darbas namuose, Vilniuje arba Kaune.

1 diena. Klasikinis blakstienų priauginimas

2 diena. Klasikinis blakstienų priauginimas

3 diena. Volume blakstienų priauginimas

4 diena. Blakstienų laminavimas.

 

 

 

Patyrę dėstytojai:

Vilniuje:  Karolina Kmieliuvienė, darbą blakstienų srityje pradėjusi 2015 m. Karolina savo karjerą grožio srityje pradėjo nuo manikiūro, per ilgą laiką grožio srityje pabaigė itin daug mokymų. Dėsto nuo individualiai nuo 2020-tų. 2022 m. jėgas išbandžiusi Lietuvos čempionatuose, vėliau dalyvavo užsienio čempionatuose. Lietuvos vardą išgarsino 1-ąja vieta Londone, Bulgarijoje, Olandijoje. Per 8 darbo metus sukauptas žinias iš skirtingų mokymų, skirtingų Lietuvos bei užsienio meistrų, dėmesį sutelkia į detalią informaciją, kurią BŪTINA ir naudinga žinoti kiekvienai blakstienų meistrei.

Kaune- dvi dėstytojos - Dovilė Vaškytė ir Veronika Kukanauzienė. Dovilė - mokinių numylėta dėstytoja, turinti daugiausiai teigiamų atsiliepimų mūsų Facebook paskyroje. Išbandanti visas blakstienų pasaulio naujoves, Dovilė praktiškai visą savo laiką skiria blakstienų priauginimo procedūrai. Belamu vedanti klasikinio, volume blakstienų priauginimo kursus, akies modeliavimo ir kuokštelio formavimo seminarus, Dovilė šio meno jau yra išmokiusi šimtus mokinių.

Veronika Kukanauzienė - blakstienų ir antakių laminavimo, depiliacijos vašku/cukrumi meistrė. Nuolat tobulinanti savo žinias seminaruose, grožio parodose ir išbandžiusi galybę skirtingų procedūrai skirtų priemonių. Siekianti savo žiniomis pasidalinti su būsimais grožio specialistais.

Grupiniai
Rating:
100 % of 100

Pirkėjų atsiliepimai