-20%

Volume blakstienos

Nuo 9,99 € Įprasta kaina 12,50 €
- +

Prekė išparduota

Prašome pasirinkti prekės parinktis

Volume blakstienos - tai naujas blakstienų priauginimo būdas, leidžiantis turėti itin tankias blakstienas net toms klientėms, kurių natūralios blakstienos yra retos. Natūralias blakstienas galima ištankinti net 4-6 kartus. Volume blakstienos yra itin plonos ir lengvos (0.07, 0.10 arba net 0.05 storio). 6D priauginimo esmė - prie vienos natūralios blakstienos priauginti keturias, penkias ar šešias Volume blakstienas.

Noir volume blakstienų MIX dėžutėje yra įvairių ilgių (MIX nuo 8mm iki 14mm) 0.07 storio blakstienos, net 16 blakstienų juostelių. MIX ilgiai dėžutėje išdėstyti tokia seka nuo viršaus: 8mm - po vieną juostelę, 9mm - dvi juostelės, 10mm - trys juostelės,  11mm - trys juostelės, 12mm - trys juostelės, 13mm - dvi juostelės, 14 ir 15mm - po vieną juostelę.

Vienas iš svarbiausių dalykų Volume technikoje - teisingas blakstienų paėmimas. Keletas blakstienų turi būti paimamos pincetu vienu metu (kaip vėduoklė), bet užklijavus ant blakstienos jos jau turi būti išsiskleidusios, jokiu būdu negali būti sulipusios tarpusavyje. Todėl blakstienas nuimti nuo juostelės reikia ne už galiukų, o apie 2 mm virš juostelės apačios. Blakstienų kuokštelio paėmimui rekomenduojame naudoti tik lenktus, aukštos kokybės pincetus.

Paimtą blakstienų "vėduoklę" į klijus galima nardinti ne daugiau nei 2 mm. Labai svarbu nepadauginti klijų ir nenardinti blakstienų daugiau, nei reikia (taip, kad vėduoklė liktų išsiskleidusi).

Pristatymo Lietuvoje kainos
Atsiėmimas parduotuvėje Nemokamas
 
Vilniuje Vašingtono a. 1, I aukštas
 
Kaune Savanorių pr. 104, I aukštas
Siuntimas paštu 1.99 €
Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas į pašto skyrių per 1-2 darbo dienas
Siuntimas paštomatu 2.19 €
Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas į paštomatą per 1-2 darbo dienas
Siuntimas kurjeriu 2.99 €
Perkant už 49 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas
Siuntimas į užsienį paštu 3.99 €
Perkant už 230 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas per 4 - 15 darbo dienas

Daugiau informacijos apie siuntimo taisykles ir sąlygas galite rasti skiltyje Pristatymas

Daugiau informacijos
Prekės ženklas Noir
Panašios prekės

Panašios prekės

Pirkėjų atsiliepimai