TIGI

TIGI

TIGI
TIGI
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

TIGI šampūnai ir kondicionieriai

TIGI šampūnai ir kondicionieriai

TIGI plaukų formavimo priemonės

TIGI plaukų formavimo priemonės

TIGI, įkurta Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra kompanija, kurianti plaukų priežiūros priemones, kurios išlaisvina kūrybiškumą. Inovatyviomis idėjomis ir išskirtinio efektyvumo įrankius gaminanti įmonė nuolat žengia koja kojon su mada ir naujausiomis tendencijomis, todėl TIGI gerbėjų ratas auga su kiekviena nauja diena. Nors kompanija remiasi šūkiu, kad TIGI – kirpėjams sukurtos priemonės, šiandien jomis mielai naudojasi ne tik profesionalai, bet ir paprasti žmonės iš viso pasaulio.

Nuo pat pradžių TIGI siekė patenkinti profesionalių kirpėjų ir šukuosenų meistrų poreikius, todėl ieškojo būdų, kaip palengvinti kasdienį darbą. Būtent todėl pirmieji TIGI gaminiai buvo skirti šios srities specialistams. Tačiau vėliau buvo sukurtos net kelios TIGI produktų linijos, susidedančios iš TIGI šampūnų, kondicionierių ir kitų TIGI plaukų priežiūros priemonių, kurios leido pasiekti puikių rezultatų tiesiog namuose. Daug skirtingų TIGI asortimento gaminių leidžia drąsiai rinktis netikėtus sprendimus ir nuolat atrasti naujų būdų, kaip patenkinti net išrankiausių žmonių norus.

Kiekvieno mūsų plaukai yra unikalūs, todėl rasti tai, kas leistų džiaugtis išpuoselėtais ir tinkamai sušukuotais plaukais, kartais gali atrodyti neįmanoma misija. Tačiau TIGI gaminiai skirti padėti valdyti ir tinkamai prižiūrėti sruogas, kurioms reikia ypatingo dėmesio. Šiandien TIGI asortimentą sudaro įvairios plaukų priemonės, leidžiančios kiekvieną kartą sukurti netikėtą, dinamišką ir įsimintiną išvaizdą. Produktai, priklausantys TIGI Bed Head, TIGI Catwalk ar kitoms produktų linijoms, kuriami atsižvelgiant į individualius plaukų poreikius ir norimą efektą. TIGI Bed Head produktų linijoje – įvairūs išskirtinio efektyvumo TIGI šampūnai, kondicionieriai, kaukės, purškikliai ir kitos priemonės. O TIGI Catwalk gaminiai skirti tiems, kurie visada nori atrodyti taip, lyg ką tik būtų nulipę nuo podiumo.