Semilac

Semilac

Semilac
Semilac
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  Semilac
  Nuo 4,99 €
  Rating:
  100%
  1
 2. Daugiau variantų
  Semilac
  Nuo 7,90 €
  Rating:
  100%
  1
 3. Daugiau variantų
  Semilac
  Nuo 7,90 €
  Rating:
  100%
  1

Semilac yra Lenkijos prekės ženklas, siūlantis manikiūro gaminius. Šis prekės ženklas priklauso Nesperta sp. o.o. Įmonė – pirmaujanti nagų kosmetikos tiekėja vartotojams ir profesionaliems nagų salonams. Semilac prekės ženklas – tai drąsa, atsakingumas ir ambicijos. Aukščiausią gaminių kokybę ir platų gražių spalvų asortimentą vertina klientai visame pasaulyje.

Semilac geliniai nagų lakai yra vienas dažniausių manikiūro ir pedikiūro meistrų pasirinkimų. Itin didelis blizgumas bei ilgalaikis efektas yra vienos iš priežasčių, dėl kurių yra verta rinktis gelinį lakavimą. Semilac geliniai nagų lakai yra pagaminti pagal specialią gelinę formulę, kurios pilnam efektyvumui pasiekti yra būtinas UV arba LED lempos naudojimas, kuris leidžia geliniam lakui išsilaikyti iki mėnesio be jokių pažeidimų.

Vienas didesnių gelinių nagų lakų pranašumų yra tas, jog jie pasižymi nors ir neatrodytų, itin lengvu naudojimu. Jie gali būti aplikuojami kaip ir paprastas bet kuris nagų lakas, kuris nereikalauja papildomo džiūvimo laiko, o suteikiamas blizgumas bei atsparumas kasdieniams poveikiams užtikrina, jog tai yra tinkamas pasirinkimas. Tačiau, kaip ir visi nagų lakai, Semilac geliniai nagų lakai turi būti naudojami taisyklingai. Būtina sekti instrukcijas ir laikytis rekomenduojamos naudojimo trukmės, kad būtų išvengta bet kokių nepageidaujamų rezultatų, o nagų lako išsilaikymas būtų kaip įmanoma ilgesnis.

Geliniai lakai taip pat yra universalūs bei gali turėti itin platų pasirinkimą - nuo tamsių matinių spalvų iki itin ryškių ar turinčių savyje įvairių blizgučių. Vienas populiariausių pasirinkimų yra klasikinė raudona, o holografiniai atspalviai yra ne ką mažesnio populiarumo sulaukiantis gelinis atspalvis. Būtent tam ir yra reikalinga tokia plati gelinių nagų lakų spalvų paletė - kad jie atitiktų kiekvieno mūsų skonį ir taptų puikiu pasirinkimu.