Ro.ial

Ro.ial

Ro.ial
Ro.ial
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

Ro.ial depiliacijos priemonės

Ro.ial depiliacijos priemonės

Ro.ial kūno priežiūra

Ro.ial kūno priežiūra

Ro.ial vienkartinių gaminių, pagamintų iš neaustinių audinių arba Airlaid, ir profesionalių gaminių, skirtų kosmetikos sektoriui, gamyba tausoja aplinką ir yra 100 % pagaminta Italijoje. Nuo žaliavų pasirinkimo, kūrybiško gaminių kūrimo iki kokybės kontrolės, logistikos ir pristatymo klientui - kiekvienas etapas yra atidžiai stebimas. Ro.ial produktai platinami daugiau nei 70 tarptautinių rinkų. Ši įmonė yra Italijos rinkos lyderė ir tarp penkių geriausių gamintojų Europoje. Rezultatas pasiektas skiriant nuolatinį dėmesį klientų pasitenkinimui bei dėl tiesioginio visos gamybos valdymo Italijoje.

Visa gamyba vyksta atsižvelgiant į aplinką. Kiekvienas proceso etapas vyksta gamyklose, kurias kontroliuoja ir kurioms vadovauja būstinė. Tai išskirtinis bruožas, dėl kurio prekės ženklas Ro.ial „Il Monouso a Cinque Stelle“ yra tikra gamybos filosofija, tapusi nuolatinių tyrimų ir aukštos kokybės standartų sinonimu. Bėgant metams, atliekant nuolatinius technikams patikėtus tyrimus, buvo sukurtos kelios gamybos linijos: nuo vienkartinių neaustinių ir orui laidžių gaminių iki kremų, depiliacinio vaško ir profesionalios kosmetikos priedų.

Kiekvienas gaminys garantuoja kokybę, higieną ir saugumą, taip pat pagarbą aplinkai. Ro.ial gamybos grandinėje naudojama saulės energija iš fotovoltinių sistemų, sumontuotų ant kiekvienos gamyklos stogo. Be to, naudojamos žaliavos yra biologiškai skaidžios ir kompostuojamos, įskaitants visus jų komponentus, tokius kaip rašalas ir priedai. Tai leidžia Ro.ial sukurti aukštos kokybės produktus, užtikrinančius tvarią planetos ir jos gyventojų ateitį.