QOD

QOD

QOD
QOD
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

QOD šampūnai ir kondicionieriai

QOD šampūnai ir kondicionieriai

QOD keratinas plaukų tiesinimui

QOD keratinas plaukų tiesinimui

QOD - profesionalių plaukų produktų ekspertas. Įmonė tyrinėja ir kuria produktus su didele maistinių medžiagų koncentracija, kurios suteikia unikalių rezultatų. Šiuo metu QOD sukurtos formulės yra prieinamos daugiau nei 50 šalių, kurių vartotojai patvirtina QOD plaukų priežiūros kokybę. Įsigiję QOD gaminį įsitikinsite, kad tai ne tik paprasta plaukų priežiūra, bet ir unikali procedūra, kuri yra geriausių kosmetologijos ingredientų derinio rezultatas visame pasaulyje.

QOD Cosmetics yra įmonė, kurios būstinė įsikūrusi Porto Alegre, pietų Brazilijoje. QOD darbas remiasi trimis pagrindiniais aspektais: naujovėmis, kūrybiškumu ir kokybe. Įkvėptas iš viso pasaulio plaukų stilistų, prekės ženklas siūlo platų produktų asortimentą, kuriame tarptautinės tendencijos derinamos su Brazilijos natūraliais šaltiniais, profesionaliomis ir mažmeninėmis prekybos rinkoms, grožio salonais ir kirpyklomis.

Kaip kosmetikos eksportuotojas, QOD visada buvo įsipareigojęs pasiūlyti geriausius kosmetikos pramonės produktus. Siekiant šio tikslo, kuriamos unikalių formulių plaukų priežiūros priemonės. Šios pastangos užtikrina gaminių meistriškumą ir aukščiausią kokybę, patvirtintą visuose žemynuose. Pasauliniu mastu pripažinta, kad QOD yra viena iš pirmųjų įmonių, profesionaliai gaminančių originalią Braziliško plaukų tiesinimo keratinu procedūros formulę.