Olaplex

Olaplex

Olaplex
Olaplex
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

Plaukų kaukės ir gydymo priemonės

Plaukų kaukės ir gydymo priemonės

Kasdienei plaukų priežiūrai

Kasdienei plaukų priežiūrai

OLAPLEX, sukurtas JAV, yra vienas didžiausių nepriklausomų plaukų priežiūros prekių ženklų pasaulyje, turintis daugiau nei 100 pasaulinių patentų. Prekės ženklas greitai tapo pasauline sensacija, atverdamas kelią visiškai naujai plaukų priežiūrai, vadinamai "jungčių kūrimu" (bond-building).

Mūsų plaukuose yra milijonai disulfidinių jungčių. Šios jungtys suteikia plaukams struktūrą, stiprumą ir stabilumą. Kai disulfido ryšiai nutrūksta, tai pažeidžia plaukus. Olaplex atkuria pažeistus ir nualintus plaukus, taisant iš vidaus su patentuotu ingredientu, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate. Kai visos jungtys yra nepažeistos ir stiprios, turite sveikus, gražius ir blizgančius plaukus.

OLAPLEX naudingas visų tipų plaukams. Nesvarbu, ar Jūsų plaukai yra dažyti, chemiškai paveikti, nulainti karštais formavimo įrankiais ar pažeisti kitais būdais. OLAPLEX padeda išvengti šios žalos ir ją atstatyti, sugrąžinant plaukams sveiką būklę. Visi nori gražių, švelnių ir žvilgančių plaukų - su OLAPLEX tai gali tapti realybe!