NIP+FAB

NIP+FAB

NIP+FAB
NIP+FAB
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

NIP+FAB veido prausikliai

NIP+FAB veido prausikliai

NIP+FAB veido kremai ir serumai

NIP+FAB veido kremai ir serumai

Sprendimas kiekvienai odos problemai. Tokio tikslo siekia Jungtinėje Karalystėje įkurtas prekės ženklas NIP+FAB. Veganiškas priemones gaminantis ir daugiau nei dešimtmetį tyrimų ir atradimų patirties turintis NIP+FAB kuria efektyvias odos priežiūros priemones, kurios padeda rūpintis visų tipų oda.

NIP+FAB misija paprasta: teikti klientams efektyvias odos priežiūros priemones, kurias gali įsigyti kiekvienas, ir suteikti savo klientams žinių apie sudedamąsias dalis, kad jie galėtų apgalvotai pasirinkti jų odai tinkamas priežiūros priemones. Nesvarbu, koks Jūsų amžius ar Jūsų odos tipas ir problemos, NIP+FAB asortimente galite rasti būtent Jums ir Jūsų odai tinkančių produktų.

Pristatę perkamiausią Glycolic Fix asortimentą, NIP+FAB tapo vienas iš pirmųjų prekės ženklų, pristačiusių glikolio rūgštį plačiajai visuomenei, tuo metu, kai ingredientais pagrįsta odos priežiūra buvo nauja koncepcija. Norint turėti gražią odą, nereikia įgyti chemijos laipsnio. NIP+FAB ne tik stengiasi suteikti žinių vartotojui apie veikliasias medžiagas, bet ir sujungia jas į tobulą sprendimą, kad Jum nereikėtų tuo rūpintis ir galėtumete sutelkti savo dėmesį į kitus svarbius gyvenimo dalykus.