MAYAMY

MAYAMY

MAYAMY
MAYAMY
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  MAYAMY
  Nuo 23,99 €
  Rating:
  100%
  1
 2. Daugiau variantų
  MAYAMY
  Nuo 14,99 €
 3. Daugiau variantų
  MAYAMY
  Nuo 9,79 € Įprasta kaina 13,99 €
MAYAMY henna antakių dažymas

MAYAMY henna antakių dažymas

MAYAMY antakių ir blakstienų laminavimas

MAYAMY antakių ir blakstienų laminavimas

MAYAMY - profesionalūs produktai blakstienų ir antakių formavimui, laminavimui ir dažymui iš Rusijos: henna antakių dažai kapsulėse, blakstienų rietimo priemonės, ilgalaikis antakių laminavimas, blakstienų ir antakių baltymų rekonstrukcija, serumai ir aliejai blakstienų ir antakių augimui, medžiagos ir reikmenys meistrams. MAYAMY produktai yra sukurti pagal tarptautinius kokybės standartus.

MAYAMY BROW HENNA - natūrali henna pagrindu sukurta priemonė antakių dažymui. Augaliniai komponentai užtikrina puikų rezultatą po kiekvienos procedūros. Henna atspalvio efektas ant odos išlieka iki 7 dienų, o ant plaukelių – iki 7 savaičių. Dažymas su MAYAMY henna stiprina antakių plaukelius ir skatina jų augimą. Paletėje 4 populiariausios henna spalvos, kurias galima maišyti tarpusavyje.

MAYAMY LASH LAMINATION - blakstienų laminavimo procedūra suteikia blakstienoms riestumą, jas drėkina ir prisotina pigmentu, naudingais mikroelementais ir vitaminais, todėl jos atrodo ilgenės ir didesnės apimties. Visos MAYAMY kompozicijos yra praturtintos blakstienų priežiūros kompleksu, kuris garantuoja efektyvų, bet subtilų poveikį blakstienoms. Galite būti tikri dėl laminavimo procedūros saugumo ir efektyvumo! Gražesnė išvaizda iki 12 savaičių.

MAYAMY BROW PERM - procedūra, kuri suteikia norimą antakių formą, sukuria vizualiai sveikų, tankių ir prižiūrėtų antakių efektą, atkuria ir sustiprina antakių plaukelius, prisotindama juos pigmentu. Taip pat išsprendžiama antakių asimetrijos, šiurkščių ir įvairiomis kryptimis augančių plaukelių problema. Kompozicijoje yra fiksuojamųjų komponentų, kurie nekenkia plaukams, bet giliai maitina ir drėkina juos procedūros metu. Ilgalaikio antakių laminavimo poveikis išlieka iki 12 savaičių.