JOKO

JOKO

JOKO
JOKO
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 2,99 €
 2. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 3,49 €
 3. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 3,99 €
  Rating:
  100%
  2
 4. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 4,49 € Įprasta kaina 6,49 €
  Rating:
  100%
  2
 5. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 4,59 € Įprasta kaina 6,99 €
 6. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 8,99 € Įprasta kaina 12,99 €
  Rating:
  100%
  1
 7. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 4,99 €
 8. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 4,99 € Įprasta kaina 7,50 €
 9. Daugiau variantų
  JOKO
  Nuo 3,99 € Įprasta kaina 8,99 €
JOKO dekoratyvinė kosmetika

JOKO dekoratyvinė kosmetika

JOKO nagams

JOKO nagams

JOKO - dekoratyvinės kosmetikos veidui, akims, lūpoms gamintojas iš Lenkijos. JOKO taip pat siūlo itin kokybiškus nagų stipriklius ir klasikinį nagų laką su daugybe išraiškingų atspalvių.

JOKO kuria tik saugius ir efektyvius aukščiausios kokybės kosmetinius produktus, skirtus besirūpinantiems savo grožiu. Šio prekės ženklo kosmetika atspindi pasaulines tendencijas - JOKO komanda nuolatos bendradarbiauja su geriausiais kosmetikos gamintojas iš Italijos ir Prancūzijos. Kuriamos madingiausios spalvų paletės kartu su originaliomis tekstūromis ir konsistencijomis, paprastoje, bet tuo pačiu ir išskirtinėje pakuotėje. JOKO rūpi aukšta produktų kokybė, ekologija ir vartotojo saugumas. JOKO unikalios kolekcijos kuriamos naudojant naujausias veikliąsias medžiagas ir išskirtinę šveicarišką mikronizacijos technologiją. 

JOKO kosmetika - be parabenų. Asortimente galite rasti: makiažo pagrindai, makiažo bazės, veido skaistalai, kompaktinė ir biri pudra, akių tušas, akių pieštukas, akių šešėliai, lūpų dažai, lūpų blizgis, nagų lakas ir daugelis kitų kasdien naudojamų dekoratyvinės kosmetikos produktų.