Invisibobble

Invisibobble

Invisibobble
Invisibobble
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 3,99 €
 2. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 4,99 €
  Rating:
  100%
  1
 3. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 3,99 €
 4. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 3,99 €
 5. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 3,99 €
 6. Daugiau variantų
  Invisibobble
  Nuo 3,99 €

Invisibobble (Vokietija) idėja pradėjo formuotis Sophie pirmąjį semestrą universitete. Universitetas – tai laikas merginos gyvenime, kai ji nuolat nešioja surištus plaukus. Nesvarbu, ar plaukų gumytės naudojamos skaitant, kad plaukai netrukdytų ir nekristų ant knygų, ar kai norite, kad nebūtų per karšta, tai kasdienė būtinybė! Sophie mėgo nešioti surištus plaukus, tačiau vienas dalykas ją nuolat trikdė. Kiekvieną rytą ji kentėjo galvos skausmus, o plaukai visada turėjo tą nemalonų gumytės paliktą įlinkį.

Invisibobble komandai prireikė 6 mėnesių ir kelių vokiečių technikų pagalbos, kad suprojektuotų pačią pirmąją invisibobble plaukų gumytę su tinkama medžiaga ir specifikacijomis. 2012 m. pirmasis bandomasis pristatymas įvyko Vokietijoje, o nedidelė įmonė 12 mėnesių rinko klientų atsiliepimus, kad jie galėtų nuolat tobulinti produktą. Pagaliau 2013-aisiais atėjo laikas Invisibobble pristatyti tarptautinei rinkai. Nuo tada tarptautinė paklausa išaugo. Dabar invisibobble platinamas visame pasaulyje!

Invisibobble gumytės ne tik apsaugo plaukus, bet ir nepalieka spaudimo žymių. Specialios technologijos dėka gumytės yra ypač elastingos, atsparios vandeniui ir patvarios. Invisibobble apsaugo nuo galvos skausmo, nesukelia tempimo jausmo. Tinka visų tipų plaukams. Kai nerišate Invisibobble gumyte plaukų, ją galite dėvėti kaip stilingą apyrankę!