Higėja

Higėja

Higėja
Higėja
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

Higėja – tai gerai saugoma lietuviška paslaptis. Tai priežastis, kodėl Jūsų namai bei darbovietės švyti švara. Higėja darbo tikslas tik vienas – siekis, kad būtumėte patenkinti jų kuriama produkcija. O ją jau turėtumėte atpažinti: valikliai “Kurmis”, “Valis”, “Higėja”, “Balis” – tai populiariausi produktai, stovintys daugumos lietuvių (galbūt ir Jūsų?) namų spintelėse.

Higėja savo veiklą pradėjo dar 1952 m. Jų Ilgametę patirtį vertina klientai, tad ši įmonė yra buitinės chemijos valiklių lyderiai Lietuvoje. Prieš 15 metų vartotojų pasitikėjimo įkvėpti, Higėja žengė dar vieną žingsnį – pradėjo gaminti profesionalią chemiją mėsos, žuvies, paukštienos, pieno perdirbėjams savo gamybos technologijai plauti ir dezinfekuoti.

Įmonė didžiuojasi kiekvienu savo specialistų sukurtu produktu ir patys juos naudoja. Vienas pagrindinių komandos darbo principų – geras kainos ir kokybės santykis. Konkurentai domisi, kokia Higėja sėkmės paslaptis? Pati paprasčiausia: produkcijos gaminimas, kurią klientai myli.