GOSH

GOSH

GOSH
GOSH
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  GOSH
  Nuo 10,90 €
 2. Daugiau variantų
  GOSH
  Nuo 9,90 €
 3. Daugiau variantų
  GOSH
  Nuo 9,49 €
  Rating:
  100%
  1
 4. Daugiau variantų
  GOSH
  Nuo 17,90 €
  Rating:
  100%
  2
 5. Daugiau variantų
  GOSH
  Nuo 15,90 €
  Rating:
  100%
  1
GOSH makiažo bazės ir pudros

GOSH makiažo bazės ir pudros

GOSH dekoratyvinė kosmetika

GOSH dekoratyvinė kosmetika

GOSH COPENHAGEN - novatoriška kosmetikos, kūno priežiūros ir kvepalų įmonė, įsikūrusi Danijoje. Dėl plataus asortimento kiekvienas vartotojas gali rasti tai, ko jam reikia ir kas jam labiausiai tinka. GOSH komanda yra įsipareigojusi teikti klientams naujausių tendencijų, aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Produktai sukurti naudojant naujausias technologijas ir žinias.

GOSH yra į ateitį orientuota įmonė, įsipareigojusi pristatyti grožio priemones ateities vartotojams. Niekada nepažeidžiant kokybės ar grožio standartų, GOSH yra atsidavusi tam, kad jų vartotojai iš grožio pasaulio gautų geriausias priemones, atitinkančias jų poreikius.

„Mūsų misija yra kurti aukščiausios kokybės produktus ir prekės ženklus, kurie nuolat tobulėja, kad atitiktų mūsų vartotojų poreikius. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su tarptautiniais platintojais ir prestižiškiausiomis parduotuvėmis visame pasaulyje. Siekdami palaikyti šią misiją, mūsų trys pagrindinės vertybės yra šios: kūrybiškumas ir naujovės; produkto tobulumas; tvirtos prekės ženklo koncepcijos ir plėtra“ – sako prekės ženklo įkūrėjai.