Glamcor

Glamcor

Glamcor
Glamcor
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

Glamcor (JAV) - logika besivadovaujanti apšvietimo įrangos įmonė, derinanti pažangiausias technologijas su elegantiška dizaino estetika. Nuo pat pradžių Glamcor siekė apgalvotai spręsti iššūkius meno profesionalams, kurių geriausias darbas priklauso nuo geriausio ir ryškiausio apšvietimo.

2000-ųjų pradžioje Glamcor įkūrėjas ir generalinis direktorius Erik A. Kaiser pastebėjo, kad niekur rinkoje nėra standartizuoto aukštos kokybės, nešiojamo ir patvaraus apšvietimo. Štai kodėl nuo 2010 m. įmonė ištikimai laikosi jos įkūrėjo vizijai – būti pasaulyje pirmaujančiu prekės ženklu, kuriančiu ir gaminančiu išradingus apšvietimo gaminius profesionalams.

Klientams iš 85 šalių, naudojantiems Glamcor produktus – nuo makiažo meistrų, TV prodiuserių ir atlikėjų iki tatuiruočių meistrų – patinka paprastas, patvarus, intuityvus apšvietimas, nes Glamcor suteikia jiems galimybę parodyti savo darbus pačioje ryškiausioje šviesoje.

Glamcor supranta, kaip svarbu turėti pilnai prižiūrimą tiekimo grandinę, kad galėtų vienareikšmiškai garantuoti savo apšvietimo gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą. Štai kodėl įmonė turi ir eksploatuoja technologiškai pažangią gamyklą Šendžene (Kinija), kuri yra LED šviesos technologijų tiekimo grandinės centras. Glamcor pastatė nuosavą gamyklą, kad palaikytų įmonės augimą, ir etiškai įdarbintų profesionalus iš Kinijos, Malaizijos ir Jungtinių Valstijų, kurie kruopščiai kuria ir išbando kiekvieną produktą prieš pakuodami ir gabendami į paskirties vietas visame pasaulyje.