Encanto

Encanto

Encanto
Encanto
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

Encanto keratinas plaukų tiesinimui

Encanto keratinas plaukų tiesinimui

Po keratino procedūros

Po keratino procedūros

Prekinis ženklas Encanto do Brasil (Brazilijos stebuklas) buvo sukurtas pačioje Brazilijos širdyje. Patyrusi specialistų komanda surado formulę, kuri ilgam išsprendžia daugelio moterų ir vyrų plaukų problemą, naudojant paprasčiausius, geriausius ir natūraliausius Pietų Amerikoje randamus ingredientus, siekiant pasiekti geriausių rezultatų.

Kai tik Encanto plaukų produktai pasirodė rinkoje - Brazilijoje, JAV ir Europoje buvo užfiksuoti pardavimų rekordai. Daugelis grožio salonų pradėjo reguliariai naudoti šias plaukų priemones.

Encanto do Brasil prekės ženklo sėkmę lėmė tai, kad Encanto produktų poveikį galite pamatyti tą pačią dieną. Skirtingai nuo kitų panašių produktų, jums nereikės laukti 3 dienų, kol galėsite plauti plaukus. Tai galėsite padaryti iš karto ir be jokių apribojimų. Pats plaukų tiesinimo procesas trunka 2-4 valandas. Daugiau jokių tiesinančių šampūnų, kremų ir balzamų, nes nereikės tiesinti ir formuoti plaukų net 3 mėnesius!

Kaip tai veikia? Encanto produktų sudėtyje esantis hidrolizuotas keratinas, kvaternizuotas kolagenas ir Amazonės aliejai pasižymi nepaprastomis minkštinančiomis savybėmis, dėl kurių plaukai tampa švelnūs, šilkiniai ir žvilgantys. Originali pirmoji Encanto do Brasil keratino formulė – tai revoliucinė apimtį mažinanti ir tiesinanti procedūra, kuri veikia kartu su natūralia jūsų plaukų tekstūra, todėl gaunami glotnūs ir sveiki plaukai.

NAUJA ENCANTO ENCODE FORMULĖ! Profesionalų sukurtas produktas puikiai tinka tvarkyti plaukų šiaušimasį, pagerinti plaukų struktūrą ir aprūpinti būtinomis maistinėmis medžiagomis, kad plaukai būtų sveiki ir stiprūs. Encanto Encode produktai teikia nuostabią naudą plaukams: maitina, glotnina ir padeda kontroliuoti plaukų apimtį. Taip pat giliai drėkina ir minkština, su 0% formaldehido. Poveikis plaukams išlieka 3 mėnesius.