Doreme

Doreme

Doreme
Doreme
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

 1. Daugiau variantų
  Doreme
  Nuo 22,99 €
  Rating:
  100%
  1

Doreme yra Korejietiškas prekės ženklas, kuris specializuojasi aukštos kokybės pigmentais. Šie ilgalaikiai pigmentai yra skirti profesionaliam naudojimui ir gali būti naudojami mikrobladingui, permanentiniam makiažui, taip pat ir kitoms procedūroms. Jie gali būti naudojami ant antakių, akių linijų ir lūpų kontūrų, kad sukurtų ilgalaikį ir natūralų makiažą.

Pigmentai kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su gydytojais, medicinos ekspertais, chemikais, vartotojais ir produktų kūrimo komanda. Daugelyje sričių nustatytos griežtos taisykles. Pavyzdžiui, Doreme naudoja tik farmacinės kokybės pigmentus, kurie atitinka Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 reikalavimus. Tai reiškia garantą, kad Doreme pigmente nebus aminų, turinčių aromatų, taip pat sunkiųjų metalų.

Doreme naudoja tik geriausius turimus dažus. Pigmentai yra vertinama pagal cheminę sudėtį, kristalų formą, spalvos intensyvumą ir grynumą ir siūlo platų kosmetinių ir medicininių spalvų pasirinkimą, pavyzdžiui, antakių, lūpų, akių pieštukų, areolės, kamufliažo ir korekcinių spalvų, kad atitiktų visus meistrų poreikius ir yra daugelio profesionalų pasirinkimas. Iki šiol Doreme vartotojams visame pasaulyje siūlo daugiau nei 90 pigmentinių spalvų, kurios visos yra saugios sveikatai.