CHI

CHI

CHI
CHI
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

CHI šampūnai ir kondicionieriai

CHI šampūnai ir kondicionieriai

CHI aliejai ir serumai plaukams

CHI aliejai ir serumai plaukams

CHI (Cationic Hydration Interlink) - pirmoji plaukų priežiūros linija, naudojanti katijoninės hidratacijos tarpusavio ryšio technologiją. Tai suteikia gyvybiškai svarbią drėgmę ir stiprumą vidinėje plaukų struktūroje. CHI produktų, pagamintų JAV, dėka plaukai tampa sveikesni, lengviau valdomi ir žvilgantys.

CHI priemonių, skirtų visapusiškai ir rūpestingai plaukų priežiūrai, pasirinkimas didelis: CHI plaukų šampūnai ir kondicionieriai, CHI šilkas plaukams, CHI plaukų aliejukai, balzamai ir kitos CHI plaukų priemonės. Šis prekinis ženklas siūlo produktų sausiems, dažytiems, dažnai karščio veikiamiems, nualintiems ar šiurkštiems plaukams, todėl sau tinkamas priemones čia ras kiekvienas. CHI produkcijos sudėtis papildyta arbatmedžio ekstraktais, arganų aliejumi, keratinu ir kitais vertingaisiais komponentais, kurie drėkina, maitina bei stiprina plaukus.

CHI Keratin linija sandarina plauko išorę, todėl suteikia plaukams švelnumo ir glotnumo, jie mažiau pučiasi ir veliasi. Su nepaklusniais, šiurkščiais plaukais susitvarkyti padeda CHI Silk Infusion šilkas plaukams. Sausiems ir nualintiems plaukams tiks CHI Argan Oil linijos šampūnas, kondicionierius ar kaukė.