Ilgalaikio hibridinio nagų lako bazė 102 PLUS 5 g

4,79 €
- +

Prekė išparduota

 
Kaunas Savanorių pr. 104
Likutis - 0
 
Vilnius Vašingtono a.1
Likutis - 0

OCHO NAILS yra unikalus prekės ženklas, orientuotas į profesionalius produktus nagų stilistams. Jo asortimente yra hibridiniai lakai, geliai, specializuotos lempos ir priedai nagų priežiūrai. OCHO NAILS gaminiai atitiks reikalavimus tiek patyrusių vartotojų, tiek dar tik pradedančių mokytis daryti manikiūrą.

Hibridinis manikiūras yra vienas populiariausių nagų formavimo būdų, kuris užtikrina spalvos patvarumą ir atsparumą skilinėjimui. Tarp hibridinių lakų privalumų verta paminėti gausią galimų spalvų paletę, lengvą puošnių dekoracijų kūrimą ar nago plokštelės stiprinimą. OCHO NAILS hibridiniai lakai pasižymi tinkamu tankumu, intensyvia pigmentacija ir lengvu tepimu. Jų dėka sukursite gražų manikiūrą su intensyviu blizgesiu ir patvarumu iki trijų savaičių.

Kietėjantis pagrindas OCHO NAILS BASE PLUS užtikrina hibridinio manikiūro patvarumą ir leidžia sustiprinti natūralią nago plokštelę. Dėl unikalios formulės su dideliu tankiu galite užauginti nagą ir netgi pailginti jį iki 10 mm. Tinkama konsistencija leidžia patogiai ir tiksliai dirbti, neužliejant odelių. Didelis polimerų kiekis garantuoja nagų atsparumą pažeidimams, ilgaamžiškumą iki trijų savaičių ir nepaprastą nago plokštelės sukietėjimą. Palieka lipnią dispersiją, leidžiančią efektyviai sujungti vienas po kito einančius sluoksnius.

1. Prieš pradėdami procedūrą, kruopščiai dezinfekuokite savo ir kliento rankas antiseptiniu skysčiu ir atitinkamai paruoškite darbo vietą.

2. Naudodami dildę su atitinkama gradacija, suteikite nagams norimą formą, švelniai nušlifuokite plokštelę poliravimo blokeliu, jei reikia, paruoškite odeles.

3. Nago plokštelę nuplaukite valiklyje suvilgytu vatos diskeliu. Be to, galite naudoti nuriebalintoją.

4. Užtepkite ploną hibridinio pagrindo sluoksnį ir kietinkite 30 sekundžių LED lempoje arba 2 min UV lempoje.

5. Ant sukietėjusio pagrindo paskleiskite pasirinktos spalvos hibridinį laką ir kietinkite 30 sekundžių LED lempoje arba 2 min UV lempoje. Norint gauti intensyvesnę spalvą, procedūrą galima pakartoti.

6. Tada užtepkite ploną topo sluoksnį ir kietinkite 30 sekundžių LED lempoje arba 2 min UV lempoje. Priklausomai nuo viršaus tipo, gali prireikti jį nuvalyti valikliu.

7. Geresnei priežiūrai rekomenduojame alyvuogių aliejumi patepti odeles aplink nagus.

Pristatymo Lietuvoje kainos
Atsiėmimas parduotuvėje Nemokamas
 
Vilniuje Vašingtono a. 1, I aukštas
 
Kaune Savanorių pr. 104, I aukštas
Siuntimas paštu 1.99 €
Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas į pašto skyrių per 1-2 darbo dienas
Siuntimas paštomatu 2.19 €
Perkant už 29 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas į paštomatą per 1-2 darbo dienas
Siuntimas kurjeriu 2.99 €
Perkant už 49 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas
Siuntimas į užsienį paštu 3.99 €
Perkant už 230 € ir daugiau - nemokamas Pristatymas per 4 - 15 darbo dienas

Daugiau informacijos apie siuntimo taisykles ir sąlygas galite rasti skiltyje Pristatymas

Daugiau informacijos
Prekės ženklas OCHO NAILS

Pirkėjų atsiliepimai