Cocochoco

Cocochoco

Cocochoco

COCOCHOCO (Izraelis) keratino produktų linija plaukams – tai pažangiausių technologijų plaukų priežiūros produktai, leidžiantys greitai ir tobulai ištiesinti plaukus nepažeidžiant plauko struktūros. Plaukus maitinančios formulės pagrindas yra keratinas, kuris padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų ir suteikia jiems gražią išvaizdą. Iš karto po procedūros plaukai tampa tiesesni, elastingesni, sveikai žvilgantys ir švelnūs kaip šilkas.

Plaukų tiesinimo procedūros pagrindas yra keratinas, kuris yra pagrindinis odos, plaukų ir nagų baltymas. Keratinas yra natūrali medžiaga, kuri suteikia Jūsų plaukams atsinaujinimą, gerina plaukų tekstūrą, būklę ir padeda išlaikyti plaukų elastingumą.

COCOCHOCO keratino produktai tinka visų tipų plaukams, įskaitant natūralius, šviesintus ir žilus plaukus. Kokybiškos priemonės padeda ilgiau išlaikyti plaukus tiesius po profesionalaus plaukų tiesinimo kirpykloje ar grožio salone. COCOCHOCO plaukų kosmetikos linija susideda iš profesionalių keratino procedūros produktų, šampūnų, kondicionierių, kaukių ir kitų plaukams skirtų priemonių. COCOCHOCO atkuria net labiausiai pažeistus plaukus.

14 prekės
Rūšiuoti pagal
Rikiavimas
Pavadinimas
Perkamiausi
Pigiausios
Brangiausios
Didžiausia nuolaida
14 prekės
Rūšiuoti pagal
Rikiavimas
Pavadinimas
Perkamiausi
Pigiausios
Brangiausios
Didžiausia nuolaida