American Crew

American Crew

American Crew
American Crew
Perkamiausios prekės

Perkamiausios prekės

American Crew šampūnai ir kondicionieriai

American Crew šampūnai ir kondicionieriai

American Crew plaukų formavimo priemonės

American Crew plaukų formavimo priemonės

American Crew yra daugiau nei dar vienas kosmetinių produktų gamintojas iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Tai pirmaujantis plaukų priežiūros priemonių prekės ženklas, sukurtas specialiai vyrams ir profesionaliems stilistams. Kiekvienas American Crew istorijos kadras atspindi įsipareigojimą profesionaliam stilistui ir kirpėjui, jų siekiams suteikti vyrams trokštamą įvaizdį pasitelkiant kokybiškus plaukų produktus ir plaukų priežiūros praktikas.

1994 metais stilistas Davidas Raccuglia numatė ateitį, kurioje vyrai savo išvaizdai skirs tiek pat dėmesio, kiek ir bet kas kitas. Ir jis žinojo, kad jie nenorės prarasti savo vyriškumo. Šiandien American Crew yra pirmaujantis profesionalių vyrų priežiūros prekių ženklas pasaulyje. Vyrai ir jų stilistai vertina naujausius ir geriausius plaukų, kūno priežiūros ir skutimosi produktus, kurie tiekiami jau daugiau nei 20 metų.

"Buvo didžiulė garbė sukurti prekės ženklą, kuris pirmavo vyrų priežiūros kategorijoje per visą mūsų 25 metų kelionę. Didžiuojamės nuosekliai diegdami naujoves, numatydami plaukų priežiūros pramonės tendencijas ir augimą bei kurdami produktus, atitinkančius visų vyrų poreikius." – Davidas Raccuglia.