Plaukų segtukai žnyplės: 7 šiuolaikiški ir lengvi jų dėvėjimo būdai

Nenuostabu, kad plaukų segtukai ir vėl madingi, kai kitos 90-ųjų tendencijos, pvz., vidutinio dydžio šukuosena ir ploni antakiai, vėl tapo populiarios. Esminis 90-ųjų Jennifer Aniston plaukų aksesuaras sugrįžo ir yra geresnis nei bet kada su begaliniais raštais, spalvomis ir stiliais – pastaraisiais metais tai tapo pagerintu, beveik papuošalą primenančiu aksesuaru. Žnyplių segtukai ne tik nepaprastai prašmatnūs ir suteikia tam tikro lengvumo bet kokiai aprangai, bet ir geriau tinka Jūsų plaukams nei lūžinėjančios elastinės juostelės, nes nesukelia tiek daug įtampos.

Nesvarbu, ar norite patobulinti savo kasdienį darbo įvaizdį, ar bandote atrodyti elegantiškiau keliaudama, žnyplių segtukai yra paprastas būdas stilizuoti plaukus. Remdamiesi profesionalių stilistų patarimais (tačiau nesijaudinkite, čia nereikia būti profesionaliu stilistu), parengėme 7 gražiausius būdus, kaip nešioti visų tipų plaukų segtukus.

 

1. Klasikinis prancūziškas tvistas

Yra daugybė būdų, kaip formuoti plaukus su segtukais, tačiau išbandytas ir tikras stilius yra prancūziškas tvistas (French Twist). Galite užkišti plaukų galiukus arba leisti šiek tiek atsilaisvinti kai kuriems veidą įrėminantiems plaukams – bet kuriuo atveju Jūsų plaukai bus pilnai sukelti ir nekris ant veido, bet vis tiek bus pakankamai elegantiški, kad galėtumėte įeiti į posėdžių salę ar į pirmąjį pasimatymą. Jei jums sunku išlaikyti šį plaukų stilių visą dieną, rekomenduojame pabarstyti pudros, kad būtų šiek tiek sukibimo ir segtukas liktų vietoje.

Kaip tai atlikti? Surinkite plaukus į žemą uodegą ir sukite, kol pusė neužsegtos uodegos ilgio bus tvirtai susukta. Trumpiems plaukams gali prireikti vos vieno pasukimo, o ilgiems plaukams – kelių. Pakelkite susuktą arklio uodegos pagrindą į viršų ir prie vidurinės pakaušio dalies. Susukti plaukai turi būti pakankamai įtempti, kad neišsišoktų arba neatsipalaiduotų. Pritvirtinkite viršutinę susuktų plaukų dalį prie šaknų segtuku su žnyplėmis. Gali tekti kartoti šį veiksmą su segtuku, kol surasite norimą sukibimą su galvos oda. Leiskite laisviems galiukams (apatinė pusė Jūsų uodegos ilgio) nukristi per prancūzišką tvistą.

 

2. Glotni elegancija

Šis pusiau suglostytas, pusiau natūralus šukuosenos variantas puikiai tinka bet kokiai progai. Galite pagražinti segtuko nešiojimo stilių, kiek įmanoma išlyginant ir prigludinant priekinę plaukų dalį prie galvos, kad plaukai atrodytų glotnesni (nepamirškite fiksavimo priemonių) ir susegant palaidus galus segtuku pakaušyje. Taip pat galite pakeisti išvaizdą, palikdama kai kurias plaukų dalis laisvas, sukuriant skirtingas tekstūras, priklausomai nuo to, ką pasirinksite susegti, o kas paliekama.

 

3. Didelės apimties uodega

Jei ieškote papildomos apimties ploniems plaukams, šis stilius kaip tik Jums. Norėdama pasiekti didesnės apimties vaizdą, tiesiog surinkite plaukus atgal į aukštą uodegą naudodama klasikinę plaukų gumytę. Tada padalinkite uodegą į dvi dalis, pakelkite viršutinę plaukų dalį į viršų ir pritvirtinkite apačią segtuku. Nuleiskite plaukus – ir štai, turite itin prašmatnią uodegą. Jei Jūsų plaukai yra pakankamai stori, išbandykite segtuką su platesniais dantimis, kad apsaugotumėte plaukus.

 

4. Pusiau aukštyn, pusiau žemyn

Merginoms, turinčioms trumpus plaukus, greitas ir paprastas būdas atsikratyti ant veido krintančių plaukų (ir sukurti papildomos apimties!) yra sukurti pusiau aukštyn, pusiau žemyn šukuoseną. Atskirkite prie veido esančią plaukų dalį, sušukuokite už ausų ir susekite, kad plaukai kristų kartu su likusiais.

 

5. Patogumas be pastangų

Geriausias būdas naudoti segtukus kasdieniam įvaizdžiui be vargo yra susukti plaukus taip, lyg darytumėte kuoduką, ir susegti visus. Galite juos susukti, pavyzdžiui, susirišti, o viršutinę dalį palikti nusvirusią. Ši išvaizda suteiks šiek tiek asmenybės ir spalvos.

 

6. Žemas tvistas garbanotiems plaukams

Šis stilius skirtas natūraliai garbanotoms merginoms, kurios visada paskutinę minutę išbėga iš namų, bet vis tiek nori atrodyti tvarkingai. Norint pasiekti tokį vaizdą, rekomenduojame šukuoti plaukus į norimą formą, tada naudoti formavimo gelį, kuris prilaikytų plaukus ir sutramdytų bet kokį pasišiaušimą. Sušukuokite plaukus į tvirtą žemą uodegą, susukite ir pakelkite aukštyn. Įsitikinkite, kad naudojate didelį plaukų segtuką, kuris laiko visus Jūsų plaukus.

 

7. Tobulas kuodukas

Išlaisvinkite savo vidinę baleriną šiuo itin elegantišku ir moderniu kuoduku. Norėdama išgauti šį stilių, tiesiog sulenkite plaukus prie galvos pagrindo, sukurkite žemą kuoduką ir pasukite į viršų. Pritvirtinkite su dailiu segtuku. Norėdama laisvesnės išvaizdos, atlaisvinkite truputį plaukelių arba leiskite veidą įrėminti kelioms sruogelėms.